top of page
  • Yazarın fotoğrafıASAP HABER

Antalya Eksposhoes Fuarının Ardından…

9.su düzenlenen Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye ve Moda Fuarı 28 Ekim-30 Ekim tarihleri arasında Granada Otelde düzenlendi. 90 katılımcı firmanın stant açtığı fuarda üreticiler son kreasyonlarını sergilediler.

Alpler Ayakkabı firması sahibi Süleyman Alpler fuarla ilgili olarak; Pandemi dönemine rağmen verilen emek ve çabalar için herkesi tebrik ettiğini, dönem nedeni ile çok büyük bir beklenti içinde olmadıklarını, böyle etkinliklerin az da olsa güzel şeylere katkısı olduğunu belirtmiştir.

Çetsan Ayakkabı firması sahibi ve İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi Hüseyin Çetin ise pandemi dolayısıyla mevcut müşteri sayısının beklenenden az olduğunu ifade etmiştir. Fuarın otelde düzenlenmiş olmasının özellikle doğu bloku ülkeleri için daha iyi olacağını ancak pandemi sonrasında düzenlenmiş olması durumunda daha başarılı olabileceğini belirtmiştir.

Pandemi şartları içerisinde ziyaretçilere daha izole ve hijyenik ortam sağlanması açısından önemli bir yaklaşım olarak değerlendirilen Eksposhoes Antalya fuarı üretici ve toptancı firmaların katılımıyla üç günün ardından sona ermiştir.


47 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page