top of page
  • Izel Fenerci

Deichmann Türkiye, Mağazalarını Yenileyerek Büyümeye Devam Ediyor.

Deichmann Türkiye CEO'su Atilla Özkul, şirketin yenilenen mağaza konsepti ve süregelen yatırımları hakkında bilgi verdi. "3.0 konsepti ile modern tasarımlarımızla müşterilere daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz" diyen Özkul, bu yeniliklerin sadece büyük şehirlerdeki 'flagship' mağazalarda değil, Türkiye genelindeki mağazalarda da uygulandığını belirtti.

Yerel pazar dinamiklerine ve tüketici alışkanlıklarına özel önem verdiklerini vurgulayan Özkul, "Global bir marka olarak yerelleşme stratejimizi sürdürüyor, Türkiye'deki yerel üreticilerle çalışıyoruz" dedi. Deichmann'ın, ürün tedarikinin büyük bir kısmını Türkiye'den sağladığını ve yerel üreticilerin global pazara açılmasına destek olduklarını ekledi.

Özkul, şirketin büyüme ivmesinin 2023 yılında daha da hızlandığını ve hem cirosal hem de adetsel olarak büyümeyi hedeflediklerini ifade etti.

Ayrıca Deichmann, yeni bir marka yüzü olarak Türk voleybolunun parlayan yıldızı Zehra Güneş ile iş birliği yaptı. Milli voleybolcu ile yapılan bu iş birliği sayesinde, Deichmann'ın Türk sporunu ve sporcularını her koşulda destekleme misyonu güçlendi.

Özkul, Deichmann'ın yenilikçi adımlarının perakende sektöründeki konumunu güçlendirdiğini ve Türkiye'deki yatırımlarının devam edeceğini belirtti.


7 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page