top of page
  • Izel Fenerci

MICAM Dijital Fuar'ına Olan İlgi Sürüyor.

Pandemi nedeniyle sektördeki fuar organizatörleri yeni iş modeli yaratma konusuna eğildi. MICAM bu sorumluluğa liderlik ederek MICAM Milano fuarı için dijital toptan satış platformu NuOrder ile bir ortaklık sağladı. Katılımcılar, MICAM Milano'da küratörlüğünü yapılan markaları görmek için dünyanın dört bir yanından seyahat ederken artık yalnızca bir klik uzaklıktan giriş yapabiliyor.


MICAM Milano'nun 8 Mart - 8 Mayıs tarihleri ​​arasında iki aylık bir dönemi kapsarken, en yeni koleksiyonlardan daha fazlasını sunuyor. Sürdürülebilir ve kalıcı ürünlere ışık tutan, özenle seçilmiş markaların yanı sıra MICAM, platformda sipariş vermek ve süreci yönetmek için gereken tüm hizmetleri sunuyor.


MICAM Milano başkanı Siro Badon, konuşmasında "Alıcılar en yeni ürünleri kolayca gezilebilen sanal bir ortamda keşfedebilir, markalarla bağlantı kurmayı isteyebilir, kataloglardan ve teklifler arasından seçim yapabilir ve siparişleri doğrudan platform üzerinden özelleştirebilir ayrıca alımı sonuçlandırabilir" dedi. "Bu arada, uluslararası ayakkabı markaları MICAM Milano küresel topluluğu arasında tanıtım için ayrıcalıklı bir kanala sahip." olduğunu da sözlerine ekledi. Bu kapsamlı sanal fuar deneyimi, etkinliğin ilk üç günü içinde 1400'den fazla kayıtlı alıcıya yardımcı oldu. Bu alıcılar, yalnızca özel çevrimiçi şovu değil, aynı zamanda MICAM X aşaması aracılığıyla tam bir eğitim ve inovasyon söylem programından da yararlanacak. İki aylık gösteri boyunca katılımcılar, bugün sektördeki en kritik konulara dair bilgiler edinecek. Sürdürülebilirlik, sektör trendleri, perakendenin geleceği ve miras ile geleceğin kesişimi hakkında organize edilen sunumların, panellerin ve analizlere katılacakları belirtildi. Canlı yayından sonra bu videolar, alıcıların deneyimlerini en üst düzeye çıkarabilmeleri ve kaçırdıklarını yakalayabilmeleri için çevrimiçi olarak yüklenecek.


Badon, "Eğitim bu gibi zamanlarda önemli bir rol oynar" dedi. “Dijitalleşme, halihazırda devam etmekte olan endüstriyel dönüşüm süreçlerini hızlandırma fırsatı sunuyor. Bu nedenle, etkinliğin bir parçası olarak, sektörden, bilimsel araştırma ve kurumlardan alanında en büyük uzmanlarla 60'tan fazla toplantıdan oluşan bir takvim düzenledik. "diye ekledi. MICAM'ın, yeni ürünlerin ön izlemesi olması ve tüm ayakkabı ihtiyaçlarının giderilmesi için önemli bir etkinlik olduğu biliniyor. Yeni trendleri ve pazar yönelimlerini değerlendirmek bununla birlikte sektörün ilerlemesini hızlandıran teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinmek için MICAM, sektörel bazda önemli bir rol oynuyor.


Kaynak: Footwear6 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page