top of page
  • Izel Fenerci

Nike,Rise konsept mağazasının ABD'deki ilk lokasyonunu Miami'nin Aventura Alışveriş Merkezinde açtı.

Nike'a göre Miami'deki Rise konseptinin lansmanı, 2023'te ABD'yi kapsayacak şekilde Kuzey Amerika'daki perakende sektöründeki büyümenin bir sonraki adıma geçişi işaret ediyor.Bu açılış, bu yılın başlarında Seul'de ilk iki Nike Rise mağazasının açılışını takip ediyor. Güney Kore ve Londra, Şirketlerinde yaptığı açıklamada, Rise mağaza konseptinin Nike'ın erkek, kadın, çocuk ve Jordan ürünlerini kapsayan aile için spor performansının "en iyi anlatımı" olduğunu ekledi.

Nike Kuzey Amerika mağazalarından sorumlu Başkan Yardımcısı David Kelsay yaptığı açıklamada, "Topluluğun çeşitliliği, yaratıcılığı ve spor sevgisi nedeniyle Kuzey Amerika'daki ilk Rise mağazamız olan Nike Aventura'yı açıyoruz" dedi. "Nike Aventura, Nike by Brickell gibi yerel mağazalarımız, pazar yeri ortaklarımız ve dijital uygulama ekosistemimiz ile, tüketicilerimizin oynadığı ve alışveriş yaptığı her yerde Miami topluluğuna sporu ulaştırıyoruz."dedi.

Nike Aventura, dijital olarak en gelişmiş ve bağlantılı mağaza konseptlerinden biri olarak, içinde türünün tek örneği içerik oluşturmak için yerel spor, şehir ve atlet verilerini görselleştiren yeni bir dijital hikaye anlatımı platformu olan Sport Pulse'u Amerikalı tüketicilere tanıtacak.


12 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page