top of page
  • Izel Fenerci

Ortak Aday Hüseyin Çetin

Geçtiğimiz günlerde Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayi sektör temsilcileri bir araya geldi.

Bu yıl Nisan ayında gerçekleşecek olan İDMİB-İstanbul Deri ve Deri Mamülleri İhracatçıları Birliği’nin Olağan Seçimli Genel Kurulunda, yeni başkan adayı olarak TASEV Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çetin’i aday gösterdi.


16 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşen toplantıya TASD Başkanı Berke İçten ve Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere, TASEV-Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı Başkanı Hüseyin Çetin, AYSAD-Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği Başkanı Sait Vakkas Salıcı, TUAF-Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Başkanı Ahmet Aydan, İSAD-İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği Başkanı Oktay Şamdanlı ve İstanbul Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Karaman, S.S. Aymakoop Ayakkabı ve Yan Sanayi İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Göl ile Aykosan S.S. İstanbul Ayakkabıcılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Necmi Uslu katılım sağlamıştı.


TASEV Vakfı'nın konu ile ilgili açıklamasında Ayakkabı sektöründe bugün gelinen noktanın herkesi güçlendiren birlik ve beraberliği olduğunu, bunu İDMİB’e taşıma hedefi ile tüm sektör paydaşlarını Nisan ayında gerçekleştirilecek olan İDMİB Olağan Seçimli Genel Kurul’a davet ettiğini ve destek beklediğini dile getirdi.

HÜSEYİN ÇETİN

9 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page