top of page
  • Izel Fenerci

Tamaris Fashletics koleksiyonu, “Marka Stratejisi Oluşturmada Mükemmelik'' kategorisinde ödül aldı.

Tamaris Fashletics koleksiyon serisi, Alman Tasarım Konseyi tarafından “Marka Stratejisi Oluşturmada Mükemmellik” kategorisinde 2020 Alman Marka Ödülü'ne layık görüldü.


Koleksiyonun görselliği konusunda Tamaris, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 1.200 uygulamadan üstün geldi ve özellikle ifade gücü, benzersizliği ve tanınma değeri ile ikna edici bulundu. Bu ödülle birlikte en önemli Alman marka ödüllerinden biri, Detmold'daki Wortmann Group'a gidecek.


Markanın yaratımından sorumlu olan Marlena Hanke yenilikçi konseptin arkasındaki fikri; “Tamaris Fashletics, müşterilerimiz için mükemmel bir ortak yaşamı temsil ediyor: Ayakkabı ve kadının birleşimi, modellerin hafifliğinin altını çiziyor, bununla birlikte tasarımlar enerji ve dinamikliği ile müşterileri büyülüyor.

Hoş bir vücut duygusuyla eşleştirilen modaya uygun stiller, sadece refahı değil aynı zamanda özgüveni de güçlendiriyor.’’ diyerek açıkladı.


Wortmann Group CEO'su Jens Beining ise: “Perakende iş ortaklarımızdan aldığımız olumlu geri bildirimlere ek olarak, markanın başarısını yansıtan bu tür gelişmeler ile ekibimizin Tamaris markasına kattığı sıkı çalışma ve tutku için bizi ödüllendiriyorlar.’’ Diyerek, eklemede bulundu.


Alman Tasarım Konseyi, şirketlerin dizayn ve marka yetkinliğini verimli bir şekilde geliştirme konusunda destekleyen ve aynı zamanda genel halkın tasarım anlayışını güçlendirmeyi amaçlayan, bağımsız ve uluslararası düzeyde aktif bir kurum olarak biliniyor.


Vakıf, Alman Marka Enstitüsü ile birlikte ödüllerini, başarılı bir marka yönetimi doğrultusunda firmalara sunuyor.


6 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page