top of page
  • Izel Fenerci

Tasev’in yeni başkanı Yılmaz Polat oldu.

16 Mayıs Tarihinde yapılan vakıf mütevelli heyeti toplantısı sonrası oluşan yeni yönetim kurulu bugün görev dağılımı yapmak üzere vakıf merkezinde bir araya geldi. Mütevelli heyeti ve derneklerle federasyon ve oda temsilcilerinden oluşan toplamda 11 kişilik yönetim kurulu yeni vakıf başkanı olarak Yılmaz Polat’ı seçti.

Yeni başkan kurumu gezerek laboratuvar ve vakıf çalışanları ile biraraya geldi. Polat, yeni dönemle ilgili önemli projelerinin olduğunu dile getirdi. TASD Başkanı Berke İçten konu ile ilgili; Tasev yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda yeni başkanımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Kurumlarımız arasındaki iletişim, işbirliği ve birlikteliğin gerçek anlamda sağlandığı bir döneme başlamanın mutluluğu ve heyecanını taşıdığını dile getirdi.

Tasev başkanı Polat kararın ardından yaptığı açıklamada ;” Toplantıya katılan 9 üyenin tamamının ortak kararı ve konsensüsü ile seçilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyor, beraber yönetim anlayışıyla Yönetim kurulunda ve Komitelerde görev alacak değerli arkadaşlarımızla ve başkan yardımcılarımızla ayrıca TASEV Vakfının ve bağlı bulunan iştiraklarının da çalışanlarının desteği ile daha iyi işler yapacağımıza ve sektörümüze faydalı olacağımıza inancımız tamdır. Herkesin desteklerini bekliyoruz, sektöre hayırlı ve uğurlu olsun diyor teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Yılmaz Polat Kimdir?

Yılmaz Polat 37 senedir ayakkabı sektöründe hem yan sanayi hem de ayakkabı tarafında üretimi olan ekonomi mezunu ve uluslararası ilişkilerde yüksek lisans yapmış bir sanayicidir. Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odasında (İTO) meclis üyesi ve ayakkabı yan sanayiciler derneğinin başkan vekilidir.


7 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page