top of page
  • Yazarın fotoğrafıASAP HABER

Bir Sonraki MICAM: MART 2021

Ayakkabı ticaret fuarı bir kez daha #strongerto Together(beraberlik) projesinin bir parçası olacak. Moda dünyasının bilinen 5 ticaret fuarı yine aynı tarihlerde tek lokasyonda, Fieramilano Rho'da gerçekleştirilecek.


Micam Fuarı bu sefer 3 günlük bir etkinlik olarak, 20 Mart'ta başlayıp 22 Mart 2021'e kadar sürecek.


Etkinlik organizatörü olan bijoux, fuarın mücevher ve giyilebilir moda aksesuarları etkinliği olan HOMI Fashion & Jewels Sergisi ile başlayacağını duyurdu.

Bijoux ,fuarın yan sanayi, deri ve kürk ürünleriyle,ayakkabıyla birlikte bütünleşen "gerçek bir fuar merkezi" olduğunu dile getirdi.


MICAM Milano (uluslararası ayakkabı fuarı), MIPEL (deri ürünleri ve aksesuarları için uluslararası etkinlik) ve TheONE Milano (en iyi kumaş, kürk ve deri giysilerini içeren kadınlara özel moda etkinliği) 21 Mart Pazar günü açılacak ve 23 Mart Salı gününe kadar sürecek


#Strongerto Together (beraberlik) fuarları, moda ve tasarım için deri, kumaş, aksesuar ve bileşenlerin yer aldığı 23-24 Mart tarihlerinde açılacak ve fuar Lineapelle Fuarı ile tamamlanacak.


Organizatörlere göre, #strongerto together bu şekilde oluşturulan ilk başarılı fuar olarak değerlendirildi. İşletmelere özellikle zor bir zamanda yardım eli uzattığı belirtildi.

20-23 Eylül 2020 tarihleri ​​arasında gerçekleşen bu fuar 16 binden fazla (% 25'i yurt dışından gelen) ziyaretçiyi ağırlamıştı.


Organizatörler, MISE (İtalya Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığı) ve İtalyan Ticaret Ajansı'nın desteğiyle alıcıları yakalamak ve seçmek için şimdiden çalışıyorlar.


Etkinliğin organizatörleri, ticaret fuarlarının şirketleri ve üretimi desteklemede çok önemli bir rol oynadığı konusunda oybirliğiyle hemfikir olduğunu söyledi. Konuşmalarında:

"2021'de gelmesi beklenen tüketim toparlanması sektörü daha da stratejik hale getirecek. Alıcılar, tedarikçilerini karşılayabilmeli, ürünleri görmelidir. İnsanlar yeniden ürün satın almaya başladığında hazırlıklı olmak için firmalar hemen sipariş veriyorlar. Mevcut zorluklara iyimserlikle yanıt vermek, geleceğe iyimserlikle bakmak ve gerçek işin temellerini atmak için güçlerimizi tek bir slogan altında bir kez daha birleştirmemiz gerekiyor. denerek konuşma sonlandı.


18 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page